+48 14 692 49 77; +48 733 339 337 kontakt@euroPiM.pl
 Graniczna 8A (I piętro) 33-100 Tarnów

Wielki Test o Podatkach. Fiskus od kuchni

Czy możliwe jest w ogóle życie bez podatków? Jak mówi powiedzenie, jedyne co jest pewne na tym świecie to śmierć i podatki, więc raczej nie. Ale co wiemy o podatkach? Jakie są najdziwniejsze podatki na świecie? Jak najszybciej złożyć zeznanie roczne? I czy w Polsce podatki rzeczywiście są wysokie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź biorąc udział w Wielkim Teście o Podatkach. Fiskus od kuchni.

Podczas testu chcemy pokazać jakie udogodnienia proponuje administracja podatkowa, aby nasze obowiązki wobec fiskusa uczynić łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Ale przede wszystkim chcemy wytłumaczyć, dlaczego warto płacić podatki. Opowiemy też w jaki sposób dochody z podatków rozdzielane są w budżecie państwa i na co są wydawane. Półtorej godziny na antenie telewizyjnej odczaruje mit o tym, że podatki to wiedza zarezerwowana dla niewielu znawców tematu i specjalistów.

Finał Wielkiego Testu o Podatkach na żywo na antenie TVP1 już 24 kwietnia 2017 roku o godz. 20.30 w TVP1 oraz on-line w internecie na stronie http://testopodatkach.interia.pl/

Dla internautów przygotowaliśmy też możliwość rozwiązywania testu w aplikacji oraz podatkowe ciekawostki edukacyjne i materiały wideo z udziałem ekspertów.

Projekt jest realizowany przez Ministerstwo Finansów i Telewizję Polską.

Źródło: www.wielkitestopodatkach.tvp.pl