Czytnik do tachografu cyfrowego

Cena brutto: 1 783,50

Cena netto: 1 450,00

O TachoDrive 5

DLK PRO S – zaawansowany technologicznie czytnik do pobierania danych z tachografu i karty kierowcy.

Urządzenie posiada slot na kartę SD, co gwarantuje bezpieczeństwo danych poprzez tworzenie kopii zapasowych na karcie SD. DLK Pro nie wymaga zasilania do pobierania danych z tachografu cyfrowego ani do kopiowania danych do komputera, co sprawia, że zawsze jest gotowy do użycia zarówno w samochodzie, jak i w biurze. Bateria w DLK Pro nadaje się do wielokrotnego ładowania, ograniczając jej użycie jedynie do pobierania danych z karty kierowcy i wyświetlania informacji na ekranie.

Dodatkowo, DLK Pro posiada wewnętrzną pamięć oprogramowania do archiwizacji danych, co umożliwia jego wykorzystanie jako nośnika USB do przechowywania danych.

IMG20231204134556 euroPiM - Biuro Rachunkowe, Rozliczanie Kierowców

IMG20231204134632 euroPiM - Biuro Rachunkowe, Rozliczanie Kierowców

Odczyt z karty kierowcy

Dzięki urządzeniu możesz pobrać dane z karty kierowcy. Odczyt trwa ok 7-10 sekund!

 

Odczyt z tachografu

Odczyt z tachografu nigdy nie był tak prosty – możesz pobrać dane nawet w 7 minut!

Rozliczanie tachografów

1 783,50

Cena brutto

1 450,00

Cena netto

DLK Pro Download Key S – Klucz do Odczytu Tachografów

DLK Pro Download Key S to niemiecki produkt, będący kluczem marki VDO do odczytu danych z tachografów, wyposażony w aktywną szczelinę do odczytu kart kierowcy. Ten zaawansowany czytnik obsługuje wszystkie cyfrowe tachografy, w tym także tachografy inteligentne Smart 4.0 oraz najnowsze z drugiej generacji 4.1 (od 21.08.2023r.).

DLK PRO – czytnik tachografu i karty kierowcy

DLK Pro jest niezastąpionym narzędziem dla firm transportowych, serwisów tachografów i organów kontrolnych, umożliwiającym pobieranie i archiwizację danych z pamięci masowej tachografu cyfrowego oraz inteligentnego, a także danych z kart kierowców.

Ten niemiecki produkt DLK Pro pobiera dane zarówno z tachografów cyfrowych, jak i inteligentnych poprzez szeregowy 6-pinowy interfejs, kompatybilny z wszystkimi zatwierdzonymi tachografami cyfrowymi. Wbudowany czytnik kart chipowych umożliwia bezpośrednie pobieranie danych z karty kierowcy. Dane z karty można również pobrać poprzez interfejs 6-pinowy, wymagając jednoczesnego podłączenia do tachografu. Dane zmagazynowane w DLK Pro są szybko i bezpiecznie przesyłane do komputera za pomocą portu USB.

Rozliczanie tachografów

Odpowiedzialność za bezpieczeństwo w trakcie transportu leży nie tylko po stronie kierowcy, ale także po stronie pracodawcy. W przypadku kontroli drogowej, kolizji lub wypadku, należy zweryfikować dane zarejestrowane przez tachograf. Oprócz tego, do obowiązków pracodawcy należy także rozliczanie tachografów. Na jego podstawie prowadzi się ewidencję czasu pracy kierowców.

Czas Pracy Kierowcy, Wynagrodzenia, Kadry, Biuro Rachunkowe

Zapraszamy do kontaktu: 733 339 337 

 

Tachograf jest urządzeniem pomiarowym, które musi być obowiązkowo zainstalowane w każdym samochodzie ciężarowym i autokarze. Zarówno urządzenie, jak i samo oprogramowanie narzędzia, które pozwalaj na odczyt danych z tachografu, są niezawodne, proste w obsłudze, rzetelne w wyliczeniach i przyjemne w codziennym użytkowaniu.

Dzięki nim, pracodawca ma wgląd we wszystkie interesujące aspekty czasu pracy kierowcy i jest w stanie go prawidłowo rozliczyć.

Dlaczego warto nam zaufać?

753
rozliczanych pracowników
269
obsługiwanych firm
99%
satysfakcji
17
lat doświadczenia

Nadchodzące wydarzenia
i ważne terminy

20wrz
TERMIN PŁATNOŚCI PIT

Wpłata za sierpień 2021 r. miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych

27gru
TERMIN PŁATNOŚCI VAT

Wpłata podatku VAT za maj 2024 r.

Zobacz wszystkie wydarzenia