POLSKI ŁAD w pigułce – BROSZURA INFORMACYJNA

POLSKI ŁAD w pigułce – BROSZURA INFORMACYJNA

Polski Ład i zmiany jakie przyniesie on w 2022 r. wciąż budzą niepokój, szczególnie wśród przedsiębiorców. Pojawiają się liczne pytania, spośród których najczęstszym jest “Co się zmieni?”. Bardzo trudno w kilku zdaniach opisać kilkusetstronicową ustawę (ok. 300 stron) wprowadzającą rewolucje w zakresie systemu podatkowego w Polsce + wyjaśnienia (ok. 600 stron).

Więcej na temat Polskiego Ładu

Kalkulator Obciążeń Podatkowych Przedsiębiorcy

W ostatnim czasie nasze Biuro Rachunkowe opracowało i udostępniło KALKULATOR OBCIĄŻEŃ PODATKOWYCH PRZEDSIĘBIORCY. Jest to bezpłatne narzędzie do analizy formy opodatkowania uwzględniające zmiany przepisów. Pozwala w szybki i łatwy sposób uzyskać informacje na temat zysków/strat firmy po zmianach wprowadzonych przez przepisy Polskiego Ładu w odniesieniu do roku bieżącego.

Kalkulator spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony Klientów, Przedsiębiorców i Czytelników.

Kalkulator wynagrodzeń 2022

Dla pracowników zaś przygotowaliśmy KALKULATOR WYNAGRODZEŃ 2022, który służy do wyliczenia wynagrodzenia miesięcznego. Pozwala pracownikowi oszacować jaką kwotę wynagrodzenia otrzyma netto, czyli “do reki”.

Broszura informacyjna POLSKI ŁAD w pigułce

———>POBIERZ BROSZURĘ Polski Ład<———

Z uwagi na fakt, iż dla większości przedsiębiorców Polski Ład to teraz temat numer jeden, oddajemy w Państwa ręce broszurę informacyjną “POLSKI ŁAD w pigułce”, która w sposób zwięzły przedstawia najważniejsze zmiany w ramach Polskiego Ładu.

Napisana prostym językiem pozwala na lepsze zrozumienie zawiłości przepisów, zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców.

Nasza broszura cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku księgowych i kadrowych, o czym świadczy fakt, że jest aktualnie wykorzystywana przez ponad 120 biur rachunkowych w całej Polsce.

Mamy nadzieje, że pozwoli on na lepsze zrozumienie czekających podatników zmian i odpowiednie przygotowanie się do nich.