Szkolenia czas pracy kierowców

W naszej ofercie proponujemy szkolenia, które pomogą Ci weryfikować i rozliczać czas pracy kierowców, pracujących dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami

Szkolenie „czas pracy kierowców” ma na celu zaznajomienie uczestników z maksymalnymi dopuszczalnymi długościami czasu prowadzenia pojazdu oraz minimalnymi wielkościami przerw i odpoczynków, które obowiązują kierowców.

Celem szkolenia czasu pracy kierowców jest również omówienie zmian w zakresie dostępu do zawodu przewoźnika. Wiedza ta umożliwi uczestnikom planowanie, prowadzenie i rozliczanie w zgodzie z obowiązującymi przepisami i normami czasu pracy kierowców. To również szansa na efektywne planowanie przewozu drogowego w firmie transportowej. Omówiona metodologia prowadzenia kontroli na przykładzie Inspekcji Transportu Drogowego i wskazanie podstawowych błędów nakładania kar grzywny i sankcji administracyjnych, pozwoli na sprawne i bezproblemowe zarządzanie zespołem kierowców.

Szkolenie czasu pracy kierowców – korzyści

Pierwszą korzyścią, o której warto wspomnieć jest możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemności, związanych z karami nakładanymi ze strony organów kontrolnych.

Oprócz tego, szkolenie ma na celu przekazanie bazy teoretycznej, służącej do prawidłowego planowania, wykonywania i rozliczania przewozu drogowego. W ten sposób prezentujemy prawa i obowiązki osoby kontrolowanej wobec organów kontrolnych.

Kolejną zaletą szkolenia jest zapoznanie uczestników z normami socjalnymi, dotyczącymi pracy kierowców, które są praktykowane w całej Europie. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, szkoleniowcy służą pomocą i wyjaśnią niejasne kwestie, związane z praktyką prowadzenia przewozu drogowego.

Szkolenie czas pracy kierowców to również zaznajomienie uczestników z najnowszymi regulacjami prawnymi i interpretacjami, na których poznanie bardzo często nie ma czasu w normalnych warunkach pracy. Podczas szkolenia będzie nieustannie dochodziło do wymiany doświadczeń i opinii z praktykami, które będą prowadziły do jak najbardziej efektywnego przekazania wiedzy.

Szkolenie czasu pracy kierowców – czy warto wziąć udział?

Nasza firma ochoczo zachęca do wzięcia udziału w szkoleniu z czasu pracy kierowców. Oferujemy praktycznie największą liczbę godzin szkoleniowych na rynku przy niższej cenie. Uczestnicy szkolenia otrzymają profesjonalne materiały szkoleniowe w formie tradycyjnej lub elektronicznej.

Nasza doświadczona kadra wykładowców udzieli wyczerpujących informacji dotyczących poruszanych zagadnień, a oprócz tego gwarantuje indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Głównym celem naszej firmy jest przede wszystkim prowadzenie szkoleń na najwyższym poziomie. Dysponujemy własnymi materiałami, organizujemy wyłącznie kameralne grupy (co wpływa na efektywną naukę) i docieramy do każdego uczestnika możliwie jak najtrafniej. Szkolenia są realizowane dla każdego, kto zainteresowany jest powyższymi zagadnieniami.

Ciężarówka

Szczegółowe informacje

Jak wygląda kurs?

Dlaczego warto nam zaufać?

753
rozliczanych pracowników
269
obsługiwanych firm
99%
satysfakcji
17
lat doświadczenia

Nadchodzące wydarzenia
i ważne terminy

20sie
TERMIN PŁATNOŚCI PIT

Wpłata za lipiec 2021 r. miesięcznej zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych

23sie
Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych (kod 95)

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych kat. C, C1, C1+E, C+E, D, D1, D1+E, D+E

25sie
TERMIN PŁATNOŚCI VAT

Wpłata podatku VAT za lipiec 2021 r.

30sie
Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych (kod 95)

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych kat. C, C1, C1+E, C+E, D, D1, D1+E, D+E

06wrz
Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych (kod 95)

Szkolenie okresowe dla kierowców zawodowych kat. C, C1, C1+E, C+E, D, D1, D1+E, D+E

10wrz
TERMIN PŁATNOŚCI ZUS

Wpłata składek ZUS za sierpień 2021 – osoby fizyczne opłacające składki wyłącznie za siebie

Zobacz wszystkie wydarzenia