+48 14 692 49 77; +48 733 339 337 kontakt@euroPiM.pl
 Graniczna 8A (I piętro) 33-100 Tarnów

W trakcie Święta Miasta Oświęcim 3 września 2017 r. odwiedzający stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą mogli przeanalizować ścieżkę swojej kariery i ustalić kierunek dalszego rozwoju.

Z usługi Bilansu Kariery, oferowanej przez doradców zawodowych z Centrum Planowania i Kariery Zawodowej w ramach projektu „Kierunek Kariera”, będą mogły skorzystać osoby pracujące (zatrudnione na umowę o pracę, umowę-zlecenie, umowę o dzieło, na podstawie powołania, wyboru, mianowania, spółdzielczej umowy o pracę lub prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i nie zatrudniające pracowników), które:

  • ukończyły 25 lat i posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50. rok życia, niezależnie od wykształcenia;
  • mieszkają, uczą się lub pracują w Małopolsce.

O Bilansie Kariery

Bilans pozwala na podsumowanie swojego dorobku: doświadczenia zawodowego, wykształcenia oraz odbytych kursów i szkoleń, a także innych posiadanych umiejętności, ale w żaden sposób nieudokumentowanych. Wydarzenie to także pierwszy krok do otrzymania bonów szkoleniowych na szkolenia językowe, komputerowe i kursy prawa jazdy kat. A i B.

Zainteresowani w godz. 14.30-17.00 będą mogli wypełnić formularz zgłoszeniowy, skorzystać z usługi Bilansu  lub umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym w dogodnym dla siebie terminie.

Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl