+48 14 692 49 77; +48 733 339 337 kontakt@euroPiM.pl
 Graniczna 8A (I piętro) 33-100 Tarnów

Zapraszamy do udziału w konkursie „Przypieczętuj Małopolski miniszlak Funduszy Europejskich”.

Aby do niego przystąpić wystarczy, wydrukować mapkę znajdującą się na stronie poświęconej temu Wydarzeniu

Link prowadzi do serwisu zewnętrznego
lub odebrać ją w dowolnym obiekcie, znajdującym się na trasie konkursu, a następnie… wyruszyć Małopolskim miniszlakiem po miejscach, które zmieniły się dzięki Funduszom Europejskim.

Podczas wyprawy należy odwiedzić obiekty, które są zaznaczone na mapce i zebrać co najmniej 6 pieczątek.Dzięki temu można wygrać zestaw gadżetów wraz z książką ”Co się stało z Polcią? Małopolski miniszlak Funduszy Europejskich”.

Pierwsza piątka uczestników, której uda się zebrać 10 pieczątek, otrzyma nagrodę specjalną w postaci czytnika e-book oraz zestawu gadżetów wraz z książką.

Aby zebrać więcej informacji o miejscach, które zmieniły się dzięki Funduszom Europejskim, można wyruszyć w podróż wraz z bohaterką książki „Co się stało z Polcią? Małopolski miniszlak Funduszy Europejskich”. Będzie to możliwe już jutro, tj. w sobotę 22 kwietnia o 10.00 w krakowskim Kinie Kijów Centrum, podczas seansu filmowego dla dzieci z cyklu „Czytanie na ekranie”. Dla pierwszych dziesięciu dzieci, które przyjdą na imprezę, w kasie będzie czekać funduszowe wydawnictwo.

Z kolei w niedzielę, 23 kwietnia o 13.00, podczas Małopolskich Dni Książki „Książka i Róża”, zachęcamy do udziału w Literackim Pikniku Rodzinnym. Piknik odbędzie się w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska). Również tam, w Punkcie Informacyjnym, na dzieci czekać będzie dziesięć egzemplarzy „Polci”!

Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl