+48 14 692 49 77; +48 733 339 337 kontakt@euroPiM.pl
 Graniczna 8A (I piętro) 33-100 Tarnów

W dniach 20-24 marca 2017 r. w Hanowerze odbyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Teleinformatycznych CeBIT. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT, zorganizowała podczas tego wydarzenia polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

W trakcie trwania targów na naszym stoisku swoją ofertę zaprezentowało łącznie 45 polskich przedsiębiorstw (pełna lista firm poniżej). Firmy promowały się zarówno za pośrednictwem tradycyjnych materiałów informacyjnych, jak i materiałów audiowizualnych. Na stoisku firmom zapewniono również możliwość organizacji spotkań b2b, w trakcie których bezpośrednio prezentowały swoją ofertę potencjalnym kontrahentom.

Ponadto, dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego i Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego, a także Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym w Gdyni, swoją ofertę na polskim stoisku mogły zaprezentować firmy wystawiające się na targach CeBIT na stoiskach województw ślaskiego, lódzkiego i pomorskiego.

Firmy, których przedstawiciele byli obecni na stoisku organizowanym przez PARP, miały również okazję spotkać sie z przedstawicielem stowarzyszenia firm z branży IT z regionu Berlin-Brandenburgia (SIBB), którego liczna reprezentacja wystawiała się na targach CeBIT.

Ponadto, jak co roku, podczas targów CeBIT PARP, jako członek sieci Enterprise Europe Network, był współorganizatorem giełdy kooperacyjnej Future Match, w której łącznie wzięło udział 36 firm z Polski. W sumie w giełdzie udział wzięło 239 firm z całego świata, które odbyły ponad 1100 bilateralnych spotkań.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów i zapoznania się z ofertą firm obecnych na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym. Więcej zdjęć znajdziecie na profilu na Facebooku.

Źródło: https://ict.trade.gov.pl