ul. Graniczna 8A   |   33-100 Tarnów   |   tel.: +48 14 692 49 77   |   +48 733 339 337

transport-europim  Pragniemy przedstawić jedną z głównych usług świadczonych przez naszą firmę – jest nią doradztwo transportowe. Oferta zawiera szkolenia, doradztwo, prowadzenie ewidencji czasu pracy,rozliczanie diet i delegacji kierowców, przygotowania firmy transportowej do kontroli ITD, PIP oraz pomocy w pisaniu odwołań od kar VIATOLL. W swoim personelu posiadamy Inspektora Transportu Drogowego, co pozwoli na uniknięcie wielu nakładanych kar. Dodatkowo trzy osoby z naszego personelu posiadają Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce Doradztwo transportowe.
 Screenshot_1 W ramach kolejnej usługi, w której specjalizuje się nasza firma chcemy Państwu zaproponować „obsługę księgową„. Oferta zawiera prowadzenie księgi podatkowej (podatkowa księga przychodów i rozchodów), rozliczanie ryczałtem, konsultacje, obsługę kadrowo-płacową, itp.  Nasza pełna oferta znajduje się po kliknięciu w obrazek z Biuro rachunkowe.
button_dot Oferujemy doradztwo, pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych dla firm oraz osób, które chcą otworzyć swoją działalność gospodarczą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy dotyczącą pomocy w pozyskaniu pieniędzy z dotacji europejskich.
button_szkol W naszej ofercie znajdą także Państwo usługę polegającą na prowadzeniu i organizacji szkoleń dla firm i ich pracowników. Zajmujemy się także przygotowaniem materiałów do prowadzenia szkoleń, a także doradztwem, które przedstawia Państwu możliwość rozwoju oraz prowadzenia firmy (marketing, aspekty księgowe, negocjacje oraz inne).

Przedstawione usługi są wykonywane przez naszą firmę na profesjonalnym poziomie, który gwarantuje wysoko wykwalifikowany personel a potwierdzeniem tego jest bardzo duża liczba zadowolonych klientów

Zapraszamy do kontaktu z nami lub do naszej siedziby – Tarnów, ul. Graniczna 8A.