+48 14 692 49 77; +48 733 339 337 kontakt@euroPiM.pl
 Graniczna 8A (I piętro) 33-100 Tarnów

Od 8 do 10 czerwca WUP w Krakowie zaprasza na bezpłatne konsultacje, szkolenia, warsztaty, gry i webinaria. To wszystko znajdzie się w ofercie VII Małopolskiego Dnia Uczenia się, organizowanego przez WUP w Krakowie wspólnie z Partnerami.

W tym roku wydarzenie organizowane jest pod hasłem: Każdy może zrobić karierę.

Zobacz nasz harmonogram i dowiedz się, z czego możesz skorzystać:

Będzie można nie tylko dowiedzieć się, jak dobrze zaplanować swoją karierę edukacyjną czy zawodową, ale także uzyskać informacje o nowoczesnych rekrutacjach, poznać techniki efektownej autoprezentacji czy metody na osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Dla zainteresowanych karierą w IT tegoroczna oferta jest wyjątkowo bogata. Będzie można dowiedzieć się więcej o programowaniu w Pythonie, zobaczyć jak programuje się gry internetowe czy sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w Barometrze Kompetencji Informatycznych. Programowania wizualnego w języku Baltie będą mieli szansę nauczyć się nauczyciele. Specjalnie dla menedżerów i członków zespołów projektowych odbędzie się symulacja, dzięki której będzie można dowiedzieć się, czym są zwinne metody zarządzania.

Pracujące osoby młode, od 18 do 25 lat, które chciałyby otrzymać dofinansowanie do szkoleń z języków obcych, zachęcamy do udziału w wydarzeniu Bilans Kariery – więcej niż CV. A wszystkich zainteresowanych udziałem w projekcie „Kierunek Kariera” i otrzymaniem nawet do 87% dofinansowania do szkoleń zapraszamy na spotkania Podążaj w Kierunku Kariery.

Jak co roku będzie też mnóstwo zabawy. Nie zabraknie gier, pokazów robotów, testów i konkursów z nagrodami oraz pikników. To tylko niektóre z propozycji przygotowanych na VII Małopolski Dzień Uczenia się. Uczniowie, studenci, osoby pracujące i bezrobotne oraz seniorzy, a więc każdy, kto tylko ma ochotę przekonać się, że uczenie się jest przyjemne, znajdzie w ofercie Małopolskiego Dnia coś dla siebie.

Pamiętajcie! Na niektóre wydarzenia trzeba się zapisać. Informacji na ten temat szukajcie w programie. Od 25 maja śledźcie też profil www.facebook.com/dzienuczenia.

Źródło: wup-krakow.pl