+48 14 692 49 77; +48 733 339 337 kontakt@euroPiM.pl
 Graniczna 8A (I piętro) 33-100 Tarnów
Jesteś przedsiębiorczym beneficjentem Funduszy Europejskich? Weź udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się 18-21 maja 2017 r.

Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. III edycja skupiła prawie 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedziło około 220 tysięcy uczestników. Warto dodać, że Dni Otwarte zwyciężyły w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono inicjatywę za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Beneficjenci zgłaszający swoje projekty do DOFE cenią akcję przede wszystkim za możliwość wypromowania usług i produktów powstałych w ramach unijnych projektów. 

Pobierz ulotkę informacyjną (.pdf, 2,13 MB)

Dzień Otwarty w projekcie nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji, to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków również przyciąga wielu uczestników. 

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie wydarzenia. Do udziału w wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje.

Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce. Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Strona internetowa będzie uruchomiona w marcu 2017 r.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z:

  • p. Joanną Gielas, e-mail: (12) 29 90 728

Źródło: http://www.fundusze.malopolska.pl